Zugravi bucuresti

Preturi manopera zugravit 2018

Echipa noastra practica aceleasi preturi la zugravit si finisaje de cativa ani buni.

Deci, daca doriti in 2018 sa apelati la noi, iata ce preturi avem:

Pentru o zugravire simpla cu lavabil alb la o camera pretul este de 300 de lei manopera, la un apartament cu 2 camere pretul este de 600 de lei, iar pentru un apartament cu 3 camere pretul ajunge la 1000 de lei manopera.

12 Comments »

  • Bună ziua!

    Cât costă manopera pentru două apartamente a câte 90mp, preț cu tot cu TVA?
    0742437843

    Comment by ion — ianuarie 10, 2018 @ 1:03 pm

  • Buna ziua
    Am un dormitor de dat cu lavabila si de pus un fototapet pe unul din pereti cat ma costa
    Va multumesc

    Comment by Alex — martie 3, 2018 @ 7:15 am

  • Daca este doar de dat lavabil si tapet pretul este de 500 lei.

    Comment by admin — martie 5, 2018 @ 5:32 am

  • Va rog date de contact. Multumesc.
    monica.paraschiv@yahoo.com

    Comment by Paraschiv — martie 14, 2018 @ 12:16 pm

  • Buna ziua,

    As dori sa stiu pretul cu TVA, manopera, materiale, protejarea obiectelor, deplasare incluse pentru o zugraveala cu lavabila simpla alba pt un spatiu de aproximativ 40 m2 (sufragerie, hol, bucatarie)in Ilfov. Ma intereseaza costul total. Multumesc

    Comment by Roxana — aprilie 4, 2018 @ 6:07 pm

  • Buna ziua, as dori sa stiu cam cat ar costa manopera pentru reparatii dupa instalarea termopanului, gletuire si dat cu lavabila a unui balcon de aprox 10mp. Multumesc

    Comment by Raluca — aprilie 11, 2018 @ 10:27 am

  • Buna,un apartament de 64 mp (3 camere) cat costa?

    Comment by Elena — iunie 6, 2018 @ 8:34 pm

  • Buna ziua.Va rog date de contact.Multumesc

    Comment by Madalina — iunie 13, 2018 @ 8:33 am

  • Buna ziua. Va rog sa imi trimiteti date de contact. Multumesc.

    Comment by Mihai — iulie 11, 2018 @ 6:21 am

  • Buna ziua. Aveti contact in dreapta paginii.

    Comment by admin — iulie 11, 2018 @ 7:17 am

  • renovare living. in prezent exista un tapet. reparatiile sunt minime. dorim lavabila. suprafata living 20mp. care este pretul orientativ?

    Comment by Victor — august 7, 2018 @ 7:09 pm

  • Buna ziua, ma intereseaza pretul pentru un living de 40 mp., acum este galben si vreau sa il fac alb.
    multumesc!

    Comment by cami — august 22, 2018 @ 10:46 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL