Zugravi bucuresti

Pret zugravit garsoniera

Filed under: zugravit garsoniera — Etichete: — admin @ 10:15 am octombrie 23, 2014

Pentru a zugravi o garsoniera pretul este de 500 lei in care echipa noastra va infolia, va face mici reparatii si va da cu vopsea lavabila.

Pentru renovarea unei garsoniere pretul este mult mai mare si anume 4000 de lei, in care echipa noastra va curata pereti, va da glet de incarcare, glet de finisaj, slefuit, amorsat, vopsea lavabila, gresie si faianta, parchet laminat.

Va multumim.

2 Comments »

  • Buna seara ! Vreau sa renovez o camera o baie si un hol mic dintr-un apartament cu 4 camere îmi puteți da si mie un preț estimativ ținând cont ca pereții probabil trebuiesc curățați si dati cu amorsa sau cum se numește si pe jos in dormitor este linoleum. Baia are faianță care a început sa cada si trebuie refăcută si aceasta . va mulțumesc anticipat.

    Comentariu by Anita Niculae — ianuarie 6, 2017 @ 10:26 pm

  • Pret estimativ 3000 lei manopera.
    Cel mai bine lasati un numar de telefon pentru a stabilii o vizionare si a putea face un pret corect.

    Comentariu by admin — ianuarie 7, 2017 @ 6:30 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment